Bag deals Save up to 60%! Save now.

Ochrana dat

Naše zásady ochrany osobných údajov sú v súčasnosti k dispozícii iba v nemčine. Tieto sú k dispozícii na adrese https://www.tennis-point.de/datenschutz/ Následne sa čoskoro pridá národný preklad. Nižšie nájdete strojovo preloženú verziu vo vašom miestnom jazyku:

I. Ako kontaktovať s

Tieto pokyny platia pre operácie spracovania údajov:

Tennis-Point GmbH
Hans-Böckler-Str. 29-35
33442 Herzebrock-Clarholz
Německo
E-Mail: info@tennis-point.sk
Telefón: +49 (0) 5245 / 8353 - 200
https://www.tennis-point.sk/

Úradníka pre ochranu údajov Tennis Point nájdete na adrese, na ktorú sa úradník pre ochranu údajov vzťahuje, alebo e-mailom na adrese datenschutz@tennis-point.de.

II. Spracovanie osobných údajov a povahu a účel

1. Webhosting

Webový server pre tento web je

Na poskytovanie týchto webových stránok používame webhostingovú službu Salesforce Commerce Cloud, Salesforce.com. Inc, The Landmark @ One Market, Suite 300, San Francisco, CA 94105 ("Salesforce").

Salesforce ukladá túto webovú stránku na svojich serveroch (hosting). Ponuka tejto webovej stránky vyžaduje uvedenie webhostingu do prevádzky. Použitie Salesforce sa uskutočňuje v súlade s čl. 6 ods. 1 veta 1 lit. f DSGVO vďaka nášmu legitímnemu hospodárskemu záujmu sprístupniť našu ponuku na tejto webovej stránke V súvislosti s hostingom bude Salesforce spracovávať osobné údaje v našom mene, ktoré vyplývajú z nasledujúcich akcií používateľa:

 • Keď navštívite naše webové stránky.
 • v rámci objednávky v našom internetovom obchode.
 • Pri vytváraní a používaní zákazníckeho účtu
 • Keď používate našu funkciu back-available;
 • v súvislosti s použitím kontaktného formulára.
 • v súvislosti s našimi bulletinami.

Zaviedli sme zmluvu o spracovaní zmlúv so spoločnosťou Salesforce na použitie Commerce Cloud. Prostredníctvom tejto dohody Salesforce ubezpečuje, že spracovávajú údaje v súlade s nariadením o všeobecnej ochrane údajov a zabezpečujú ochranu práv dotknutej osoby. Salesforce je EU / USA rovnako ako Swiss-U.S. V súlade s ochranou súkromia, získal certifikát TRUSTe Privacy Seal a obmedzil prístup k údajom v rozsahu povolenom zákonom. Okrem toho je Salesforce Commerce Cloud certifikovaný spoľahlivými bezpečnostnými štandardmi, vrátane PCI-DSS, SOC2, ISO 27001. Ďalšie informácie o ochrane osobných údajov prostredníctvom služby Salesforce Commerce Cloud nájdete na adrese pozrite si upozornenia o ochrane osobných údajov. .

2. Keď navštívite naše webové stránky

Keď zavoláte do Srbska https://www.tennis-point.sk/ byť prehliadač používa na informácie o zariadení na server Srbska odošle automaticky. Táto informácia je dočasne uložený tzv súboru denníka. Tieto informácie je zhromaždené tu bez vášho zásahu a uložené, a po 14 dňoch vymažú z súbory denníka:

 • IP adresu pripojovaného počítača
 • Dátum a čas prístupu,
 • Názov a adresu URL súboru,
 • Webovej lokalite, z ktorej je prístupné (adresa URL odkazujúceho servera)
 • Operačný systém počítača požadujúci informácie,
 • Typ prehliadača a verziu, ako aj dodatočné informácie, ktoré prehliadač (napr. operačný systém vášho počítača).

Údaje sú spracované u nás nasledujúce účely:

 • aby sa zabezpečilo hladké rokovania webovej stránky,
 • zabezpečiť pohodlné používanie našich stránok.
 • na vyhodnotenie systému bezpečnosti a stability.
 • Detekcia a prevencia útokov na našich webových stránkach.
 • neustále vylepšovanie stránky ako aj
 • štatistické a administratívne účely.

Právny základ pre spracovanie údajov je druh. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO. Naším záujmom je uvedený vyššie na účely spracovania údajov.
V prípade útoku na našej sieťovej infraštruktúry, hodnotíme získané adresy IP na uplatňovanie alebo obranu právnych nárokov.
Okrem toho využívame pri návšteve našej webovej lokality súbory cookie, ako aj služby analysis services. Podrobnejšie vysvetlenie tejto časti IV a V tejto privacy policy.

3. V rámci objednávku v našom internetovom obchode

Ak by ste chceli objednať produkty, ako hosť, alebo ako registrovaný zákazník na našich webových stránkach, spracujeme aj nasledujúce povinné informácie:

 • Oslovenie, meno, priezvisko,
 • platnú e-mailovú adresu,
 • Fakturačnú a dodaciu adresu
 • V závislosti od spôsobu platby, ktoré ste vybrali, prípadne platobné údaje (napríklad číslo kreditnej karty)

Tieto údaje sú spracovávané,

 • umožňuje identifikovať vás ako nášho zmluvného partnera
 • Skontrolujte zadané údaje o hodnovernosti;
 • Platby spracovanie a dodanie vašej objednávky.
 • Ak je to potrebné na prispôsobenie inzercie.
 • pre spracovanie akýchkoľvek predstavujú nároky na záruku, rovnako ako uplatniť žiadne nároky voči vám.

Pracujeme v rámci vašej objednávky

parcelLab GmbH Landwehrstr. 39 80336 Mníchov ako napr Emarsys, Stralauer Platz 34, 10243 Berlin

ako poskytovateľ služieb pre logistiku a transakcie oznámenia spolu, kde budeme riešiť správ kontrolných čísel, ako aj akýkoľvek vstup vracia atď odošle údaje požadované pre lodnú dopravu a žiadne výnosy vrátane pošty. Poskytovateľ vybrala naše starostlivé a prevzatá, je viazaná na naše pokyny a bude pravidelne kontrolovať, najmä vhodné technické a organizačné opatrenia na zabezpečenie údajov. Prenos dát v krajinách mimo EHP neuskutoční tu.
Spracovanie údajov sa vykonáva na žiadosť a spôsobom. 6 ABS. 1 S. 1 lit. b a lit. f DSGVO na tieto účely na účely plnenia zmluvy a iných predzmluvných opatrení, ako aj našich legitímnych záujmov vyžaduje.
Osobné údaje spracované na objednávku nás je uložené do skončenia platnosti zákonná záruka a potom automaticky odstráni, pokiaľ aby sme článok 6 odsek 1 s. 1 lit. c DSGVO kvôli daňové a obchodné skladovanie a dokumentáciu požiadavky (z nemeckého obchodného zákonníka, trestného zákona alebo AO) pre dlhšie skladovanie sa vyžaduje alebo ďalší typ ukladacieho priestoru. 6 ABS. 1 S. 1 lit. DSGVO súhlasili.

4. Pri vytváraní konta zákazníka

Ponúkajú vám možnosť vytvoriť konto zákazníka s nami. Registrácia a založenie účtu zákazníka, potrebujeme nasledujúce informácie:

 • Oslovenie, meno, priezvisko,
 • platnú e-mailovú adresu,
 • Fakturačnú a dodaciu adresu
 • Heslo.

Môžete tiež dobrovoľne ďalšie informácie (napr. Aby váš dátum narodenia).
Tieto údaje sú spracovávané,

 • umožňuje identifikovať vás ako nášho zákazníka
 • Skontrolujte zadané údaje o hodnovernosti;
 • prispôsobiť reklamné činnosti;
 • pre spracovanie akýchkoľvek predstavujú nároky na záruku, rovnako ako uplatniť žiadne nároky voči vám.

Spolupracujeme s

Emarsys Stralauer Platz 34, 10243 Berlin (v týchto "emarsys")

ako špecializovaný poskytovateľ zákaznícky vzťah riadenia dokumentácie, administratívne a marketingové účely dohromady, vaše základné údaje (titul, meno a priezvisko, PSČ, miesto, e-mailová adresa) zašleme. Tento poskytovateľ bol vybraný naše starostlivé a poveril, je viazaná na naše pokyny a bude pravidelne kontrolovať, najmä vhodné technické a organizačné opatrenia na zabezpečenie údajov. Prenos dát v krajinách mimo EHP neuskutoční.
Spracovanie údajov sa vykonáva na žiadosť a spôsobom. 6 ABS. 1 S. 1 lit. b a lit. f DSGVO na tieto účely na splnenie zmluvy a iných predzmluvných opatrení a vzhľadom našich legitímnych záujmov vyžaduje.
Ukladáme osobné údaje zhromaždené prostredníctvom nás registrácie a zápisu až môžete požiadať o vymazanie vášho účtu proti nám. V prípade odstránenia túžba, máme len poskytnúť požadované informácie o objednávkach, pokiaľ ďalšie skladovanie na základe umenia. 6 b ABS. 1 S. 1 lit DSGVO plnenia zmluvy je potrebné, alebo sme uvedené v článku 6 odseku 1 s. 1 lit. c DSGVO kvôli daňové a obchodné skladovanie a dokumentáciu požiadavky (z nemeckého obchodného zákonníka, trestného zákona alebo AO) pre dlhšie skladovanie sú povinné.

5. Im, keď použijete funkciu k dispozícii späť

Ak požadovaný tovar nie je skladom, môžete upozorniť nášho späť k dispozícii funkcie, ako položka je opäť k dispozícii. To je potrebné poskytnúť vaše meno a e-mailovú adresu.
Spracovanie údajov sa vykonáva na žiadosť a spôsobom. 6 ABS. 1 S. 1 lit. b DSGVO a predzmluvných opatrení je potrebná.
Nami zhromažďované osobné údaje sa odstránia po ukončenie na žiadosť vás, okrem toho, že musíme udržať to vzhľadom k povahe vašej žiadosti alebo sme uvedené v článku 6 odseku 1 s.1 svieti. c DSGVO kvôli daňové a obchodné skladovanie a dokumentáciu požiadavky (z nemeckého obchodného zákonníka, trestného zákona alebo AO) pre dlhšie skladovanie sú povinné.

6.V súvislosti s používaním nášho kontaktného formulára / zákazníckeho servisu

Všeobecné otázky nám môžete posielať prostredníctvom kontaktného formulára na našej stránke. Požiadame vás o vaše meno a priezvisko a platnú e-mailovú adresu. Tieto informácie potrebujeme, aby sme mohli odpovedať na váš dotaz.

Osobné údaje okrem týchto, ako je vaša adresa, číslo objednávky alebo telefónne číslo, sa nezhromažďujú, pokiaľ ich neposkytnete dobrovoľne.

Spracovanie údajov na účely kontaktovania nás sa vykonáva na základe vašej žiadosti a na základe článku 6 ods. 1 ods. 1 písm. b DSGVO alebo na ochranu našich oprávnených záujmov podľa článku 6 ods. 1 ods. 1 písm. f DSGVO. Naším oprávneným záujmom je, aby sme mohli odpovedať na otázky našich zákazníkov, a tak zabezpečiť fungujúci zákaznícky servis.

Osobné údaje, ktoré sme zhromaždili na účely použitia kontaktného formulára, vymažeme po tom, čo sme vybavili vami zadaný dotaz, pokiaľ ich nemusíme uchovávať vzhľadom na povahu vášho dotazu alebo pokiaľ nie sme povinní ich uchovávať dlhšie obdobie podľa článku 6 ods. 1 ods. 1 písm. c DSGVO z dôvodu povinností uchovávať a dokumentovať údaje podľa daňového a obchodného práva (z HGB, StGB alebo AO).

a. Služba Freshdesk

Pri spracovaní vašej žiadosti spolupracujeme s nasledujúcim špecializovaným poskytovateľom služieb, ktorému odovzdávame potrebné osobné údaje:

Starostlivosť o zákazníkov prostredníctvom Freshworks Inc., 2950S. Delaware Street, Suite 201, San Mateo, CA 94403 (ďalej len „Freshdesk“).

Tento poskytovateľ služieb bol nami starostlivo vybraný a poverený, je viazaný našimi pokynmi a je pravidelne kontrolovaný, najmä s ohľadom na vhodné technické a organizačné opatrenia na zabezpečenie údajov. Freshdesk na tento účel využíva servery v Európe, údaje sa neprenášajú do USA. Pozri tu: https://www.freshworks.com/privacy/data-hosting/

b. Predajné zásobovanie

Pre zákaznícku podporu spolupracujeme s nasledujúcim poskytovateľom špecializovaných služieb, ktorému odovzdávame osobné údaje potrebné na tento účel:

Zákaznícky servis spoločnosti Salesupply Deutschland GmbH, Dr.-Detlev-Karsten-Rohwedder-Str. 17, 47228 Duisburg (ďalej len "Salesupply").

Spolu so spoločnosťou Salesupply sme uzavreli zmluvu o spracovaní objednávok. Touto zmluvou spoločnosť Salesupply ubezpečuje, že spracúva údaje v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov a zabezpečuje ochranu práv dotknutej osoby.

7. V súvislosti s našich bulletinov

Ako zákazník alebo vyhliadky, by vám pošleme náš newsletter. Ak nie ste náš zákazník ešte chcete dostávať náš newsletter, potrebujeme len vaše e-mailová adresa a Podrobnosti pre zasielanie noviniek, ak by ste chceli byť informovaný o produktoch pre ženy alebo pre mužov. Okrem toho môžete nám dobrovoľne svoje meno a priezvisko, tak, že môžeme riešiť vás osobne. Odosielanie sa vykonáva na základe vášho výslovného súhlasu (art.) 6 Abs. 1 S. 1 lit. a DSGVO). Ak už ste zákazníkom, pošleme vám na základe umenie. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f, DSGVO a naše legitímne záujmy, informovať vás o aktuálny produkt odporúčania (priamy marketing).
Pre personalizáciu newsletter používame týchto špecializovaných poskytovateľov, na ktoré sme potrebné osobné údaje (e-mailová adresa) ako aj údaje o zákazníkovi, ak nezistí dobrovoľné zákaznícky účet s nami majú predložiť:

Emarsys, Stralauer Platz 34, 10243 Berlin (v týchto "emarsys")

a. S emarsys môžeme merať správanie našich registrovaných užívateľov a príjemcov informačného bulletinu a vyhodnotiť. To zahŕňa otvorenie, kliknite, bounce, koše, odhlásenia, a konverzie rýchlosť. Hodnotenie sa vykonáva prostredníctvom cookies alebo pixelové značky, informácie, ako napríklad IP adresa, verzia prehliadača typu/zbierať e-mailový klient a èas hovoru. To môže byť, kto otvorí mail a nezapadne obsahoval odkazy sledovať tiež. Analýza užívateľského správania sa vykonáva za účelom identifikovať čitateľských návykov a potom prispôsobiť obsah, merať úspešnosť e-mailových kampaní a zlepšiť, najmä pre naše ste vašim záujmom na základe relevantných a cielené ponuky prítomný. Prenos dát v krajinách mimo EHP neuskutoční tu.
Možno odporovať personalizácia newsletter kedykoľvek zaslaním e-mailu na datenschutz@tennis-point.sk Odoslať. Ak použijete tento, sme bude robiť žiadne ďalšie možnosti prispôsobenia, ale môže aj naďalej posielať newsletter všeobecné.
Okrem toho tiež plné odhlásiť z nášho spravodajcu je možné kedykoľvek, napríklad cez odkaz v spodnej časti každého bulletinu. Prípadne môžete priradiť požiadavku na prihlásenie ochotne kedykoľvek info@tennis-point.sk poslať E-Mail. Ich osobným údajom spracovávaným v tejto súvislosti a na účely Newsletterversands sa odstránia ihneď po odhlásenia, ale Vyhradzujeme si adresu na skutočnosť, že máte námietky proti tomu a e-maily, ktoré vám pomôžu vo Budúcnosť nie je náhodou prísť k newsletter.

 

III. Poskytnutie údajov tretím stranám

Najmä, pokiaľ je to povolené zákonom a typu. 6 ABS. 1 S. 1 lit. b DSGVO spracovanie zmluvných vzťahov s vami je nutné, podávať vaše osobné údaje tretím stranám.

1. Pre spracovanie platieb

Prevod platobných údajov na platbu alebo úverovej inštitúcie zahŕňa platobné transakcie. Pre spracovanie, bude možno potrebné, že míňame na osobné údaje zhromaždené v platobnom procese, ako napríklad meno, adresu, telefónne číslo, e-mailovú adresu, kreditnej karte alebo bankovom účte a transakcie informácií poskytovateľovi platobných služieb. Zvyčajne platbu poskytovateľ služieb ale aj zbierať tieto údaje. Vypestované údaje možno tretej strany výlučne na tieto účely.
V rámci plnenia zmluvy v súlade s čl. 6 ABS. 1 S. 1 lit. Používame b DSGVO platbu nasledujúci uvedený poskytovateľ (poskytovateľ platobných služieb).

a. Platby kreditnou kartou

Ak platíte kreditnou kartou (Visa/Mastercard), vaše platobné dáta sú gem. Umenie. 6 ABS. 1 S. 1 lit. (b) DSGVO pre

Stripe Payments Europe Ltd., 1 Grand Canal Street Lower, Grand Canal Dock, Dublin, Irland (ďalej len “Stripe”)

získané, uložené a sprístupnené len pre spoločnosti, ktoré sa podieľajú na spracovaní platby.
S kreditnou kartou, súhlasíte s podmienkami poskytovateľa platobných. Zber alebo ukladanie údajov platobnej u nás nie je v tomto prípade hotový.
Ďalšie informácie sú k dispozícii v súkromí vašej kreditnej karty spoločnosti.

 

b. peňažné

Ak zvolíte metódu platby "Bar čísla", môžeme dať vaše osobné údaje (meno a priezvisko, ulica, dom kód čísla, čísla PSČ, miesto, dátum narodenia, e-mailovú adresu a prípadne telefónne číslo) na poskytovateľa platobných služieb na účely spracovania platobných

Cash Payment Solutions GmbH, Dircksenstr. 40, 10178 Berlin

ďalej, tak, že hotovostné platobné riešenia GmbH pre konkrétnu transakciu jednotlivo vygenerované číslo alebo bar kód (sog. "Platba") môže poskytnúť. Pomocou tohto čísla certifikátu je možné urovnať transakčné náklady v hotovosti v komerčných priestoroch partnerských spoločností peňažných platobných riešení GmbH. Proces počtu platobných metódy"Bar", hotovostné platobné riešenia GmbH je úverová inštitúcia

NordFinanz Bank Aktiengesellschaft, Martini cesta 48, 28195 Brémy (ďalej len "NordFinanz")

a. Hotovostné platobné riešenia GmbH, ako aj NordFinanz používania vašich osobných údajov výhradne na účely vykonávania spôsob platby "číslo" a dodržiavať prania špinavých peňazí predpisov.

 

c. Platby pomocou PayPal

Ponúkame spracovanie prostredníctvom poskytovateľa platobných služieb platieb

PayPal PayPal (Europe) s.à r.l. S. et Cie, S.C.A., 22-24 Boulevard Royal, l 2449 Luxemburg (v nasledujúcich "PayPal")

an. Keď budete platiť s PayPal účet, z PayPal sa bude presmerovaný na webovej stránke. Tam, oni prihlásiť s ich účte a urobiť platby. Vyberte položku Možnosti platby "MD", "Kreditná karta" alebo "Nákup na účet", budete presmerovaný aj na stránkach PayPal. Tam, môžete instruovat platby s alebo bez PayPal účet s informáciami o platbe. Nemáme prístup k osobné údaje zhromaždené prostredníctvom PayPal. PayPal je zodpovedný za ich spracovanie.
Ďalšie informácie o ochrane údajov v súvislosti s PayPal, v PayPal súkromia.

 

d. Platby s Amazon zaplatiť

Ponúkame spracovanie prostredníctvom poskytovateľa platobných služieb platieb

Amazon pay 2338 Luxemburska Amazon platby Európe s.c.a.., 5 Rue Plaetis, (v nasledujúcich "Amazon platí")

an. S Amazon pay môžete platiť na našej stránke, bez zverejniť vaše platobné údaje k nám. Ak platíte s Amazon účet, bude presmerovaný z Amazon na mieste. Tam, oni prihlásiť s ich účte a urobiť platby. Máme prístup k osobné údaje zhromaždené prostredníctvom Amazon platby. Amazon zaplatiť, je zodpovedný za ich spracovanie.
Ďalšie informácie o ochrane údajov v súvislosti s Amazon mzdy, v súkromí Amazon platiť.

 

e. Platba cez Klarna

i. Klarna Pay Later

Ak objednávku zaplatíte na účet prostredníctvom spoločnosti Klarna, zaplatíme vám zálohu. Keď si vyberiete túto možnosť platby, vaše osobné údaje budú odovzdané spoločnosti Stripe:

Klarna GmbH, Theresienhöhe 12, 80339 Mníchov (ďalej len "Klarna")

(pozri zásady ochrany osobných údajov spoločnosti Klarna na adrese: https://cdn.klarna.com/1.0/shared/content/legal/terms/0/de_de/privacy ) na účely kontroly nášho úverového rizika.

Spoločnosť Klarna si necháva posúdiť úverové riziko úverovými agentúrami a získava informácie a v prípade potreby informácie o úverovej bonite na základe matematicko-štatistických postupov (scoring), ktorých výpočet zahŕňa okrem iného údaje o adrese a dátume vášho narodenia.

Spoločnosť Klarna spolupracuje s týmito úverovými agentúrami:

 • Deltavista GmbH, Freisinger Landstraße 74, D-80939 München, Tel.: +49 (0)721-25511-777
 • Creditreform Boniversum GmbH, Hellersbergstraße 11, D-41460 Neuss, Tel.: +49 (0)2131-109-501, Fax: -557
 • infoscore Consumer Data GmbH, Rheinstraße 99, D-76532 Baden-Baden, Tel.: +49 (0)7221-5040-1000, Fax: -1001
 • Bürgel Wirtschaftsinformationen GmbH & Co. KG, Gasstraße 18, D-22761 Hamburg, Tel.: +49 (0)40-89803-0, Fax: -777
 • Deutsche Post Direkt GmbH, Junkersring 57, 53844 Troisdorf
 • Regis24 GmbH, Wallstraße 58, D-10719 Berlin, Tel.: +49 (0)30 44350-240, Fax: -249
 • CRIF Bürgel GmbH, Radlkoferstraße 2, D-81373 München, Tel.: +49 40 89803-0, Fax: -777/ 778
 • SCHUFA Holding AG, Kormoranweg 5, D-65201 Wiesbaden (Informácie o uložených údajoch, ktoré sa vás týkajú, môžete získať z SCHUFA Holding AG, Spotrebiteľský servis, Postfach 5640, 30056 Hannover)

Zhromažďovanie, uchovávanie a zasielanie týchto informácií sa preto vykonáva na účely kontroly vašej úverovej bonity a v našom záujme, aby sme zabránili omeškaniu platby, ako aj na účely prevencie podvodov na základe článku 6 ods. 1, ods. 1 písm. f DSGVO. Na základe týchto informácií sa vypočíta štatistická pravdepodobnosť platobnej neschopnosti, a tým aj vaša platobná schopnosť (úverový rating). Ak je kontrola bonity pozitívna, je možné zadať príkaz na účet. Ak je kontrola bonity negatívna, náš obchodný systém vám platbu na účet neumožní. Rozhodnutie o tom, či je možná aj objednávka na účet, je založené výlučne na automatizovanom rozhodnutí nášho systému internetového obchodu, ktoré vykonáva spoločnosť Klarna alebo ňou poverené úverové agentúry, takže manuálna kontrola vašich dokladov jedným z našich zamestnancov sa samostatne nevykonáva.

Ak robíme automatizované rozhodnutia s právnym účinkom, máte právo získať informácie o logike, rozsahu a zamýšľaných účinkoch tohto spracovania údajov. Automatizované rozhodnutie môžete u nás preskúmať, vysvetliť svoj názor a máte právo na ľudský zásah z našej strany. Na tento účel sa obráťte na shop@klarna.com.

ii. Klarna Pay Now

1. Okamžitý bankový prevod Klarna

Ak platíte za objednávku okamžitým bankovým prevodom, potrebujete len číslo účtu, BIC alebo kód banky a PIN a TAN vášho účtu v internetovom bankovníctve. Počas procesu objednávky budete automaticky presmerovaní na zabezpečený platobný formulár spoločnosti Klarna Bank AB ("Klarna"). Bezprostredne potom dostanete potvrdenie o transakcii. Následne nám bude priamo pripísaný prevodný príkaz. Každý, kto má aktivovaný účet v internetovom bankovníctve s postupom PIN/TAN, môže ako platobnú metódu použiť Sofortüberweisung. Upozorňujeme, že niektoré banky zatiaľ nepodporujú platby okamžitým prevodom.

3. Priame inkaso Klarna

Ak si pri zadávaní objednávky vyberiete spôsob platby priamym inkasom, musíte uviesť údaje o svojom účte (IBAN a BIC), ktoré budú odovzdané spoločnosti Klarna. Suma platby je splatná inkasom po uzavretí zmluvy a spoločnosť Klarna ju odpíše z vášho uvedeného účtu. Odpísanie sa uskutoční po odoslaní tovaru. O termíne vás budeme informovať e-mailom. Spôsob platby inkasom si okrem iného vyžaduje úspešnú kontrolu totožnosti a úverovej bonity (pozri nižšie v bode III. 1. e. i.).

iii. Klarna Pay over time („Platba na splátky“)

Ak si ako možnosť platby za svoju objednávku vyberiete platbu na splátky, spoločnosť Stripe odovzdá vaše osobné údaje spoločnosti Klarna na účely overenia vašej totožnosti a úverovej bonity.

Spoločnosť Klarna si necháva posúdiť úverové riziko úverovými agentúrami a získava informácie a v prípade potreby informácie o úverovej bonite na základe matematicko-štatistických postupov (scoring), ktorých výpočet zahŕňa okrem iného údaje o adrese a dátume vášho narodenia. Presný postup nájdete v časti III. 1. e. i. Tam nájdete zoznam úverových agentúr, s ktorými spoločnosť Klarna spolupracuje.

Osobnými údajmi zasielanými spoločnosti Klarna sú zvyčajne meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, pohlavie, e-mailová adresa, IP adresa, telefónne číslo, číslo mobilného telefónu a ďalšie údaje potrebné na spracovanie nákupu na splátky. Na účely rozhodovania o vzniku, realizácii alebo ukončení zmluvného vzťahu spoločnosť Klarna zhromažďuje a používa údaje a informácie o doterajšom platobnom správaní dotknutej osoby, ako aj hodnoty pravdepodobnosti jej správania v budúcnosti (tzv. scoring). Skórovanie sa vypočítava na základe vedecky uznávaných matematicko-štatistických metód.

Ak robíme automatizované rozhodnutia s právnym účinkom, máte právo získať informácie o logike, rozsahu a zamýšľaných účinkoch tohto spracovania údajov. Automatizované rozhodnutie môžete u nás preskúmať, vysvetliť svoj názor a máte právo na ľudský zásah z našej strany. V takom prípade sa obráťte na e-mailovú adresu shop@klarna.com.

 

2. Úverové check

Ponúkame vám možnosť zaplatiť vašej objednávky, faktúry alebo inkasom. Pri výbere týchto platobných možností, ideme v predstihu. Po dokončení objednávky nás je automatické parameter skríning na základe údajov o zákazníkoch, vrátane adresy, vykonáva. Potom môžu byť vaše osobné údaje k jednému z týchto poskytovateľov:

 • infoscore Consumer Data GmbH Rheinstraße 99 76532 Baden-Baden
 • Creditreform Boniversum GmbH Hamilton Bergstrasse 11 41460 Neuss
 • CRIFGmbH Kaiserstraße 217 76133 Karlsruhe

Ďalšie informácie o infoscore Consumer Data GmbH a vaše práva a námietky nájdete na stránke tu
Nájdete viac informácií o Creditreform Boniversum a zainteresované strany - a opozície práva tu.
Títo poskytovatelia umožňujú posúdenie kreditného rizika podľa potreby poskytujú úverové kancelárie vykonávať a získať informácie a v prípade potreby úverové informácie, na základe matematických a štatistických postupov (bodovanie) pri ich výpočte medzi iné veci adresu údajov zapracované.
Zber, skladovanie a distribúcia prebieha preto na účely posúdenia úverovej a v našom záujme, aby sa zabránilo platobných zlyhania a prevenciu pred podvodmi na základe typu. 6 Abs. 1 S. 1 lit. f‚ DSGVO. Štatistickej pravdepodobnosti pre úver predvolené a teda schopnosť platiť (kredit) sa vypočíta na základe tejto informácie. Ak kontrola kreditu je pozitívny, objednávku, faktúru alebo inkasom je možné. Kontrola kreditu je negatívny, sme sa rozhodnúť, či je možné platbu na faktúru alebo inkasom. Rozhodnutie je založené predovšetkým na automatizovaného rozhodnutia, ale manuálnu kontrolu vykonáva jeden z našich zamestnancov.

3. Predchádzanie podvodom

Okrem toho poskytujeme kvôli naše legitímne záujmy prevencie podvodov na

Risk.Ident GmbH v am Sandtorkai 50 20457 Hamburg Nemecko (v nasledujúcich Risk.Ident)

Informácie o tvrdenia súvisiace správania (napríklad, údajov už došlo do zariadenia ktoré podvodu). Sme tiež poverený Risk.Ident spracovávať údaje na webových stránkach nášho internetového obchodu s pomocou cookies a sledovacie technológie pre zisťovanie zariadenie používa používateľ. Mapovanie konkrétnemu používateľovi nie je hotový. Ako IP adresy sú zhromažďované prostredníctvom Risk.Ident, okamžite sú šifrované. Údaje sú uložené Risk.Ident v databáze boja proti podvodom, kde uložených dát zariadení nami ktorého využitie už (pokus o) činy podvodov má prísť, sú uložené. Tiež, nie pridelené na konkrétne užívateľa.
V časti procesu objednávky na našich webových stránkach sme si rizík koncové zariadenie používateľa z databázy Risk.Ident. Posúdenia rizika ohľadne pravdepodobnosti pokusom o podvod berie do úvahy okrem iného, či zariadenie je zvolil prostredníctvom rôznych poskytovateľov slu ieb, či prístroj má často meniace geo-odkaz, ako mnoho transakcií cez mobilné zariadenie boli vykonané a či chcete použiť proxy pripojenie.
Spracované tak na účely boja proti podvodom na základe umenie. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO.

 

4. Odeslání Vaší objednávky

Abychom mohli odeslat vaši objednávku v našem obchodě (čl. 6 odst. 1 bod 1 písm. b GDPR) a z důvodu našeho oprávněného zájmu, aby byl pro vás proces přepravy co nejjednodušší a nejplynulejší (čl. 6 odst. 1 bod 1 písm. f GDPR), předáváme údaje, které jste uvedli jako doručovací adresu, jakož i vaši e-mailovou adresu poskytovatelům přepravních služeb, kteří přepravují vaši zásilku, a to výhradně za účelem doručení zboží a za účelem individuálního oznámení o doručení zboží. Pokud je nutné koordinovat termín dodání, například v případě zasílání zboží (čl. 6 odst. 1 bod 1 písm. b GDPR), a vy jste nám poskytli své telefonní číslo, předáme ho také poskytovatelům zasílatelských služeb, kteří přepravují vaši zásilku, a to výhradně za účelem koordinace termínu dodání. Na tyto poskytovatele služeb se vztahuje poštovní tajemství.

5. Propagačné účely vnútorného riadenia a

Sme väčšinou vo vlastníctve SiGNA maloobchodná spoločnosť GmbH a je súčasťou SIGNAretail group. Ako také robíme selfmade osobné údaje (pseudonymizovanými používateľské profily) za súčasť zmluvný vzťah v súvislosti

SIGNA maloobchodné GmbH, Freyung 3, 1010 Viedeň (v nasledujúcich "SIGNA")

viditeľné pre hodnotenie a marketingové účely (ako napríklad Google Analytics a aplikácie Salesforce DMP). Prenosu dochádza na základe umenie. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO a našich legitímnych záujmov pseudonymných analýzy údajov SIGNA retail Group.
Môžeš namietať opísané kedykoľvek propagačné použitie vašich dát osoba directure pod IV. a V. bez udania dôvodu. V tomto prípade tiež SIGNA môžete už vidieť osobu directure údajov, ktoré sa vás týkajú.

6. Na preskúmanie žiadostí

a. Ausgezeichnet.org

Ak ste počas alebo po vašej objednávke dali svoj súhlas pre nás, prenášame jedinečné pamäte povinnosťou zákazníka hodnotenia pre posúdenie platformu pre e-mailovú adresu

Ausgezeichnet.org AUBII GmbH, Alsterufer 34, 20354 Hamburg

Pokiaľ ide o súvisiaci výkon a / alebo výrobku. Tento súhlas kedykoľvek odvolať kedykoľvek s účinnosťou do budúcnosti.

 

b. dôveryhodných Obchody

Akonáhle ste umiestnili objednávky v našom internetovom obchode, pošleme e-mailovú adresu

Trusted Shops GmbH, Subbelrather Str. 15c, 50823 Köln (www.trustedshops.de),

pre vás dôveryhodné obchody, prípadne mailom na možnosť nepristúpiť vyhodnotenie pripomína sa. Doručovanie sa vykonáva na základe našich legitímnych záujmov najlepšie prispôsobiť náš zážitok z nakupovania na potreby našich zákazníkov na základe vašej Recenzie a na základe umenie. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO.

 

c. Google hostí

Máte príležitosť zhodnotiť proces nákupu na našej stránke prostredníctvom prieskumu v Google Hodnotenie zákazníkov. Ak sa zúčastňujete výslovne súhlasili (art.) 6 ABS. 1 S. 1 lit. prieskumu je zaslaný DSGVO), po poradí Google. Na tento účel poskytujeme nasledovné informácie o vašej objednávky

 • Identifikácia objednávky
 • E-mailovú adresu
 • krajiny, ktorých poradie bude doručovať
 • termíne dodania vašej objednávky, ako aj
 • číslo globálny obchod preskúmanie údajov priradiť jednu z našich článkov

na Spoločnosť Google Ireland Limited ("Google"), spoločnosť založená a prevádzkovaná podľa írskeho práva (číslo registrácie: 368047), so sídlom v spoločnosti Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Írsko ("Google") v Spojených štátoch. Spoločnosť Google dodržiava ustanovenia o ochrane údajov "USA-súkromie-Shield" a je registrovaná v programe "USA-Privacy shield" ministerstva obchodu USA. Môžete stiahnuť svoj súhlas kedykoľvek proti nám. To má za následok, že sme už pokračovať spracovanie údajov na základe tejto dohody, pre budúcnosť.

d. Hodnocení produktů přes Bazaarvoice

Využíváme služeb Bazaarovice Inc., 10901 Stonelake Blvd. Austin, Texas 78759, USA (www.bazaarvoice.com), abychom zjistili, jak jste spokojení se zakoupeným zbožím. Vaše osobní data proto zpracujeme tak, abychom Vám mohli zaslat e-mail s prosbou o hodnocení nákupu. Toto zpracování dat je nezbytné pro ochranu našich oprávněných zájmů na hodnocení sortimentu ve smyslu Art. 6 odst. 1 odst. 1 písm. F) DSGVO.

Přijetí tohoto e-mailu můžete už předem odmítnout. Stačí když na následujícím odkaze kliknete na možnost„Opt-out“.

7. Pre voucher ponúka Sovendus GmbH

Pre výber aktuálnej ponuky kupón záujmu sú z nás umelcov a šifrované hash e-mailovú adresu a adresu IP, aby

Sovendus GmbH, Moltkestr. 11, 76133 Karlsruhe (Sovendus)

dodané (art.) 6 Abs.1 f DSGVO).
Pseudonymných hash e-mailovú adresu používanú s prihliadnutím môže predstavovať konflikt proti reklamy Sovendus (art.) 21 ABS. 3, art. 6 Abs.1 S. 1 lit. c DSGVO). Adresa IP sa používa výlučne na účely ochrany údajov Sovendus a po siedmich dňoch anonymizujú normálne (art.) 6 Abs.1 S. 1 f DSGVO). Taktiež dávame umelcov objednávky objednávky s menou, session ID, kupon kód a časovú pečiatku Sovendus (čl.) na účely fakturácie, 6 1 s. ABS. 1 lit. f DSGVO). Ak máte záujem kupón ponuku od Sovendus, na e-mailovú adresu reklama rozpor existuje a kliknite na kupón banner sa zobrazí iba v tomto prípade sú šifrované nás hlava, meno, poštové smerovacie číslo, krajina a vašu e-mail adresu Sovendus do Príprava dodaný voucher (art.) 6 Abs.1 b, f DSGVO).
Nájdete ďalšie informácie o spracovaní údajov pomocou Sovendus tu.

 

8. Pre integráciu dôveryhodných obchodov Trustbadges

Zobraziť naše dôveryhodných obchody tesnenie tesnenie a dôveryhodných obchody produkty pre kupujúci objednávku, dôveryhodné obchody Trustbadge je súčasťou na tejto webovej stránke.
Táto je určená na ochranu našich medzinárodných skúseností v rámci záujmov záujmom na optimálne marketing našich stránok (art.) 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO). Sú Trustbadge a služby, ktoré propagujú ponuku

Trusted Shops GmbH, Subbelrather Str. 15C, 50823 Köln.

Call of Trustbadges webový server ukladá takzvaný server log súbor automaticky, napr Obsahuje adresu IP, dátum a čas vyhľadávania, množstvo údajov a žiadajúci poskytovateľa (prístupové údaje) a načítanie dokumentu. Tento prístup k údajom nie je hodnotený a najneskôr do siedmich dní po skončení stránky navštíviť automaticky prepísané.

 

9. Ak kliknete na vložené videá z YouTube

Spoliehame sa na našich webových stránkach na základe umenie. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO a naše legitímne záujmy, zaujímavý dizajn našich webových stránkach vzhľad pre vás komponenty (video) spoločnosť YouTube, LLC 901 cherry Ave., 94066 San Bruno, CA, Spojené štáty (v nasledujúcom texte:) "YouTube"), spoločnosť

Spoločnosť Google Ireland Limited ("Google"), spoločnosť založená a prevádzkovaná podľa írskeho práva (číslo registrácie: 368047), so sídlom v spoločnosti Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Írsko ("Google"),

a.
To môžeme použiť "Pokročilé súkromia režime" možnosť prostredníctvom YouTube: Ak zavoláte na stránku, ktorá má vložené video, pripojiť na servery YouTube, pričom obsah zastúpení komunikácie do prehľadávača na internetovej stránke. Podľa informácií z YouTube sú vaše údaje v "Advanced Privacy mode" až potom – najmä ktoré časti webových stránok ste navštívili, ako aj informácie o konkrétnom zariadení, vrátane adresy IP - YouTube serveroch v Spojených štátoch tvrdí, ak ste Pozrite si video. Po kliknutí na video, len hodiť túto dodávku.
Ste prihlásený, súčasne na YouTube budú tieto informácie priradené svojho členského účtu na YouTube. Môžete tomu predísť odhlásení pred návštevou našich webových stránok na svojom účte.
Spoločnosť Google dodržiava ustanovenia o ochrane údajov "USA-súkromie-Shield" a je registrovaná v programe "USA-Privacy shield" ministerstva obchodu USA.
Ďalšie informácie o ochrane údajov v rámci YouTube, v Googlesúkromia.

 

10. Na iné účely

Okrem toho môžeme zverejniť vaše osobné údaje tretím osobám iba, ak:

 • Máte svoj štýl. 6 ABS. 1 S. 1 lit. DSGVO dal súhlas k tomu.
 • v prípade, že rozdelenie podľa typu. 6 ABS. 1 S. 1 lit. c DSGVO právnu povinnosť, ako aj
 • Typ prenosu. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO je potrebné pohľadávky, výkon alebo obranu právnych tvrdí a je dôvod domnievať sa, že máte naliehavý oprávnený záujem režimu nešírenia vašich údajov.

 

IV. Cookies a pixel Tagy

1. Čo sú cookies a pixel Tagy?

Používame na stránke cookies. Sú to malé súbory vytvorené automaticky do vášho prehliadača a uložené na vaše zariadenie (notebook, Tablet, Smartphone atď), keď navštívite našu stránku. Cookies neublíži vo vašom zariadení, ktoré obsahujú vírusy, trójske kone alebo iný škodlivý softvér.
Informácie sú uložené v cookie, každý vznikajúcimi konkrétne použitého zariadenia. Avšak, to neznamená, že okamžite získame v dôsledku vašej identity.
Môžeme používať pixelové tagy (nazývané tiež majáky alebo pixle sledovania) v rámci našich online služieb. Pixely sú malé grafické objekty, ktoré sú súčasťou cez HTML kód našej stránky. Prostredníctvom pixlový štítok, sama, žiadne informácie uložené vo vašom zariadení alebo zmenený, takže aj pixelov neublíži v prístroji, obsahujú vírusy, trójske kone alebo iný škodlivý softvér.
Spoločnosť PIXEL môže osobné údaje, napríklad adresy IP, referrer URL navštívených stránok, času akou bolo uvažované pixel, prehliadač používa, a predtým nastavené cookie informácie odoslať na webový server. Je možné vykonávať rozsah merania a ďalšie štatistické správy, ktoré slúžia optimalizácia našu ponuku.
Na jednej strane používanie cookies slúži, aby sa využiť našu ponuku pre vás pohodlnejšie. Tak používame takzvané session cookie, rozpoznať, že ste už navštívili jednotlivé stránky našej webovej stránky, ste už prihlásení používateľského konta alebo nákupný košík Zobraziť. Toto sa automaticky odstránia po opustení našej stránky.
Okrem toho aj dočasné, tzv comfort-súbory cookie používame na zvýšenie spokojnosti užívateľa, uložené na určité obdobie vo vašom zariadení. Navštívte našu stránku znova, aby sa využiť naše služby, je automaticky rozpozná, že ste sa už s nami a aké vstupy a nastavenia urobili im ani nutnosti zadať ich. Zvyčajne sú odstránené po maximálne 30 dní. Len také pohodlie cookies, ktoré sa týkajú nastavenia jazyka uložiť tieto 365 dní.
Na druhej strane, dáme v kontexte cookies tretej-party nástroje a pixelové tagy štatisticky zachytiť používanie našich webových stránok a pre účely optimalizácie našu ponuku pre vás hodnotiť (pozri). Táto analýza, sledovanie a Tageting cookies umožňujú rozpoznať, že ste s nami už boli pri návšteve našich stránok znova. Tieto súbory cookie sa automaticky odstránia po každý definovaný čas.

2. Na akom právnom základe vychádza na spracovanie pomocou cookies a pixel Tagy?

Prostredníctvom cookies a pixel Tagy spracované údaje sú uvedené účely chrániť našich legitímnych záujmov na analýza, optimalizácia a ekonomickom fungovaní našej ponuky, ako aj oprávnené záujmy tretích strán podľa typu. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO povinné.

3. Aké sú možnosti neuplatňovania sa vám mať?

Väčšina prehliadačov automaticky akceptuje cookies a pixelov. Môžete nakonfigurovať prehľadávač tak, aby žiadne cookies na vašom počítači sú uložené alebo vždy zobrazí upozornenie predtým, ako sa vytvorí nový súbor cookie.
Však úplné vypnutie súborov cookie môže spôsobiť, že môžete používať všetky funkcie našich stránok. Nájdete pokyny o tom, ako vypnúť cookies vo vašom prehliadači v Pomocníkovi prehľadávača alebo po kliknutí na nasledovné prepojenia:

Môžete zabrániť používanie pixely na naše stránky prostredníctvom vhodných nástrojov a doplnky prehliadača, (napríklad prostredníctvom doplnku "AdBlock").
Opt-out metódy, pozri nasledujúce informácie o sme pomocou sledovania a zameranie sa na opatrenia.

 

V. sledovanie a zameranie

Nižšie uvedené a my používanie sledovania a zameranie sa na opatrenia sú založené na type. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f vykonáva DSGVO.
O sledovanie opatrenia na použitie, chceme zabezpečiť dopytovo-orientovaných dizajn a nepretržitej optimalizácie našich webových stránkach. Na druhej strane používame sledovacie opatrenia, zachytiť štatisticky používania našich webových stránok. Zárobkovo zamerania intervencií, chceme zabezpečiť, že len na vaše skutočné alebo údajné orientované na záujmy reklama je vám ukázali v zariadeniach.
Osobitné účely spracovania údajov a kategórií údajov možno nájsť v opise vhodné sledovacie nástroje.

1. Affilinet

Na našej stránke je vzhľadom na naše legitímne záujmy. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO siete affilinet GmbH, Sapporo arc 6-8, 80637 Mníchov (v nasledujúcich "affilinet") na použitie. Môžeme analyzovať propagačný obsah dodávky a úspech kampane Affilinet.
V rámci tejto služby affilinet v dokumentácii transakcií (napríklad vedie a predaja) ukladá súbory cookies v zariadeniach užívateľov, ktorí navštívia naše webové stránky. Tieto súbory cookie samostatne účel správneho priradenie úspech reklamu a zodpovedajúce vyrovnania v rámci siete. Cookie budú umiestnené iba informácie o po kliknutí konkrétny reklamný materiál, zariadenie a v prípade objednávky súčet oder objednať ID, či je nový alebo existujúci zákazníci a čas objednávky spracované. Tracking cookies, jednotlivec, ale nie na jednotlivé užívateľa mapovanie povolené číslice budú uložené

 • ako inzerent partnerský program
 • Vydavateľ,
 • načasovanie akcie užívateľa (kliknutím alebo zobrazení)
zdokumentovať.

Inštalácii cookies môžete zabrániť nastavením prehliadača; My však zdôrazniť, že v tomto prípade, ak nie všetky funkcie tejto webovej stránky plne používať.
Prosím všimnite si, že budete aj naďalej dostávať reklamu po možné vypnúť zobrazenie personalizované reklamy affilinet a reklamných partnerov, ale menej presne uzavreté, že na vaše záujmy / vaše surfovanie správanie sú.
Ďalšie informácie nájdete ochrany Affilinet.

2. AWIN

Na našej stránke je vzhľadom na naše legitímne záujmy. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO reklamné siete AWIN AG, Eichhorn cesta 3, 10785 Berlin (v nasledujúcich "Abraham") na použitie. Môžeme analyzovať propagačný obsah dodávky a úspešnosť kampaní pomocou AWIN. Počas jeho služby AWIN uchováva dokumentáciu transakcií (napríklad vedie a predaja) cookies na zariadeniach užívateľov, ktorí navštívia naše webové stránky. Tieto súbory cookie samostatne účel správneho priradenie úspech reklamu a zodpovedajúce vyrovnania v rámci siete. Cookie budú umiestnené iba informácie o po kliknutí konkrétny reklamný materiál, zariadenie a v prípade objednávky súčet oder objednať ID, či je nový alebo existujúci zákazníci a čas objednávky spracované... Tracking cookies, jednotlivec, ale nie na jednotlivé užívateľa mapovanie povolené číslice budú uložené

 • ako inzerent partnerský program
 • Vydavateľ,
 • načasovanie akcie užívateľa (kliknutím alebo zobrazení)
zdokumentovať.

Inštalácii cookies môžete zabrániť nastavením prehliadača; My však zdôrazniť, že v tomto prípade, ak nie všetky funkcie tejto webovej stránky plne používať. Prosím majte na pamäti, že ste stále budete dostávať reklamu po možné vypnúť zobrazenie prispôsobených reklám Abraham a reklamných partnerov, ale menej presne prispôsobené vašim záujmom / vašich zvykov pri surfovaní. Ďalšie informácie, pozri ochrany Vincent a stopy cookie opt -von. Kliknutím na políčko "opt-out" opt-out cookie je príčin, od Abraháma, aby v budúcnosti žiaden návštevník údajov prehliadača v AWIN sú zozbierané a uložené. Opt-out cookie je platný iba v tomto prehliadači a je uložený vo vašom zariadení. Odstránenie súborov cookie v tento prehliadač, musíte nastaviť opt-out cookie znovu.

3. Sledovanie konverzií služby Bing

Používame Konverzia tracking spoločnosťou Microsoft Corporation, Microsoft jednosmerne, Redmond, WA 98052-6399, USA. Umožňuje nám činnosti používateľov na našich webových stránkach sledovať, keď dosiahnu o reklamy Bing Ads na našich stránkach.
Dostanete o Bing Ads displej na našich stránkach, je cookie na vašom počítači. Tu hodnota objednávky a času sú Microsoft údajov o využívaní webovej stránky (napríklad, ktoré oblasti stránky navštívilo a ktoré displej vás zavedie na našich webových stránkach), ako aj v prípade objednávky vychádza Objednať gespeicherzt. uložené. Zhromažďovať informácie, ktoré vás identifikujú.
Tieto informácie prenášajú na server spoločnosti Microsoft v USA a tam ukladajú v podstate až do 180 dní. Spoločnosť Microsoft v súlade s ustanoveniami o ochrane údajov "USA-súkromie-Shield" a je registrovaná v programe "USA-Privacy shield" ministerstva obchodu USA. Okrem toho sme dokončili prácu spracovateľskej zmluvy na použitie Bing Ads so spoločnosťou Microsoft. Vďaka tejto dohode, Microsoft zaručuje, že v súlade s nariadením o ochrane údajov a zabezpečilo ochranu práv dotknutej osoby.
Ak sa chcete zúčastniť sa na sledovanie procesu, môžete odmietnuť aj potrebné nastavenie cookie - o prehliadači nastavenie vypne automatické nastavenie súborov cookie všeobecne. Ďalšie informácie o ochrane údajov a používa cookies na Microsoft Bing, v Microsoftwebové stránky.

4. Econda Web Analytics

Pre optimalizáciu webovej stránky a databánk v pozadí, používame riešenia analýzy webových stránok econda GmbH, Eisenlohrstr. 43, 76135 Karlsruhe.
Vytvorenia postupov pod pseudonymom užívateľské profily. Na tento účel používajú aj súbory cookie. Econda GmbH je nárok niesť označenie "Schválené ochrany údajov" v oblasti "Web Shop ovládanie".
Údaje zozbierané s econda technológiou bez samostatného súhlasu nepoužijú na vašu osobnú identifikáciu ako návštevník tejto webovej stránky a nespája s priamo osobné údaje nositeľa pseudonymu.
Spracovanie údajov od econda si môžete kedykoľvek s účinnosťou do budúcnosti sú rozporuplné, vy kliknite sem. Kliknutím na pole "Odoslať" opt-out cookie je príčin, ktoré econda, že v budúcnosti žiadny návštevník údaje prehliadača je s econda sú zozbierané a uložené. Opt-out cookie je platný iba v tomto prehliadači a len pre naše webové stránky a je uložený vo vašom zariadení. Odstránenie súborov cookie v tento prehliadač, musíte nastaviť opt-out cookie znovu.
Pre ďalšie informácie prosím navštívte http://www.econda.de/.

5. Emarsys Webextend

Webextend-tracking cookies/pixel tag: Používame cookies/pixlový štítok z Webextend newsletter prispôsobených vašim záujmom, a vytvoriť. Môžeme použiť tieto existujúce informácie, ako napríklad, prijímať a prečítaní e-mailom, informácie o počítač a pripojenie k internetu, operačný systém a platforma, vaše surfovanie histórie, dátum a čas návštevy domovskej stránky, produkty /. Článok, ktorý sa pozrel na. Používame tieto informácie v zásade pseudonymizovanými forma, ale môže tiež, aby vám posielali informačné bulletiny, ktoré zodpovedajú vašej oblasti záujmu. Ak chcete prijímať prispôsobené reklamy, e-mailové bulletiny, môžete kedykoľvek mailom datenschutz@tennis-point.sk odporujú. Alternatívne môžete odhlásiť cez odkaz pre odhlásenie v spodnej časti každého bulletinu.

6. Facebook vlastné publikum

Používame Facebook webovej stránky vlastné publikum Facebook Ireland Limited (4 Grand Canal Square, Dublin 2, Írsko). To je uvedenie služby Facebook. To nám umožňuje ukázať určité skupiny pseudoanonymizovaných návštevníkov našej stránky, ktorí používajú Facebook tiež individuálne prispôsobená a záujmovo orientovanej reklamy na Facebooku.
Na našich webových stránkach, integruje Facebook vlastné publikum pixlový štítok. To je Java script kód na non-osobné informácie prostredníctvom webovej stránky sú uložené. To zahŕňa vašu IP adresu, používané prehliadače a zdrojovej a cieľovej stránky. Tieto informácie sa prenášajú na server Facebook v Spojených štátoch. Facebook je predmetom EÚ-USA súkromia štít, tak, že je zaručená primeraná úroveň ochrany údajov.
Tam sa je uzavreté automaticky, či máte uložené Facebook cookie. O Facebook cookie, zistí automaticky, či patríte do cieľovej skupiny relevantné pre naše. Patríte do cieľovej skupiny na Facebooku sa zobrazí relevantné reklamy u nás. Počas tohto procesu sú zodpovedajúce údaje nás ani Facebook osobne identifikovať.
Môžete použiť služby vlastné publikum na stránke Facebook odporujú. Konte Facebook, dostanete nastavenia Facebook reklamy po registrácii.
Viac informácií o Facebook súkromie v téme súkromia Facebook.

Vypnúť Facebook sledovanie: Kliknite sem,

7. Google Analytics

Používame na našich stránkach Google Analytics, službu webovej analýzy Spoločnosť Google Ireland Limited ("Google"), spoločnosť založená a prevádzkovaná podľa írskeho práva (číslo registrácie: 368047), so sídlom v spoločnosti Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Írsko ("Google"). V tejto súvislosti vytvoriť pseudonymizovanými používateľské profily a používanie cookies (pozri IV1). Informácie o vašom používaní tejto webovej stránky vytvorené súborom cookie ako

 • Typ /-verziu prehliadača.
 • Operačný systém používa,
 • Adresa URL odkazujúceho servera (predtým navštívená stránka)
 • Názov pristupujúceho počítača (adresa IP),
 • Čas serverovej požiadavky.

sú prenášané na server Google v USA a tam uložené. Spoločnosť Google dodržiava ustanovenia o ochrane údajov "USA-súkromie-Shield" a je registrovaná v programe "USA-Privacy shield" ministerstva obchodu USA.
Okrem toho sme dokončili spracovaní na zákazku pre používanie služby Google Analytics o využití. Vďaka tejto dohode, Google uisťuje, že v súlade s nariadením o ochrane údajov a zabezpečilo ochranu práv dotknutej osoby.
Informácie použije na vyhodnotenie používania webovej stránky, správ o aktivite na zostavenie a viac sa využívania webovej stránky a využívania internetu súvisiacich služieb pre účely výskumu trhu a poskytovať podľa potreby dizajn týchto internetových stránok.
Tiež oni bude prenášať informácie tretím stranám, pokiaľ to nevyžaduje zákon, alebo pokiaľ tretie subjekty spracúvajú údaje v mene spoločenstva. Sa spojí v žiadnom prípade vašu IP adresu s inými údajmi od Google. IP adresy sú anonymné, takže, že združenie nie je možné (maskovanie IP).
Ako alternatíva k prehliadač add-on, najmä pre prehliadače na mobilných zariadeniach, môžete zabrániť získanie Google Analytics aj tým, že vám na tieto kliknite na tlačidlo odkaz. Používa sa opt-out cookie, ktorý zabráni budúcim nadobudnutím vašich údajov pri návšteve tejto webovej stránky. Opt-out cookie je platný iba v tomto prehliadači a len pre naše webové stránky a je uložený vo vašom zariadení. Odstránenie súborov cookie v tento prehliadač, musíte nastaviť opt-out cookie znovu.
Ďalšie informácie o ochrane údajov v rámci Google Analytics, ako v Google Analytics pomôže.
Okrem toho sme tiež používať Google optimalizácia. Toto je Web analytických služieb Google LLC, ktorý je zabudovaný do Google Analytics. Google optimalizácia umožňuje nám plniť A / B a viaceré možnosti testy. Tak, môžeme naučiť čo verziu našich webových stránkach užívateľov skôr ako. Ďalšie informácie o tejto službe nájdete v téme tu.

Vypnutie sledovania služby Google Analytics: Kliknite sem,

8. Google Adwords Conversion Tracking

Používame na našej webovej stránke sledovanie konverzií Google Spoločnosť Google Ireland Limited ("Google"), spoločnosť založená a prevádzkovaná podľa írskeho práva (číslo registrácie: 368047), so sídlom v spoločnosti Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Írsko ("Google")) zachytiť a zhodnotiť účely optimalizácie našu ponuku pre vás používanie našich webových stránok. S Google AdWords, je cookie na vašom počítači, ak ste dosiahli o Google reklamy na našich webových stránkach.
Tieto súbory cookie vyprší po 30 dňoch. Užívateľ navštívil určité podstránky webovej stránky inzerenta a cookie neuplynula ešte Google a zákazník môžu uvedomiť, že používateľ klikol na reklamu a bol presmerovaný na túto stránku.
Informácie vygenerované súborom cookie o vašom používaní tejto webovej stránky prenášajú na server Google v USA a tam uložené. Spoločnosť Google dodržiava ustanovenia o ochrane údajov "USA-súkromie-Shield" a je registrovaná v programe "USA-Privacy shield" ministerstva obchodu USA. Okrem toho sme dokončili prácu spracovateľskej zmluvy za používanie Google AdWords spoločnosti Google. Vďaka tejto dohode, Google uisťuje, že v súlade s nariadením o ochrane údajov a zabezpečilo ochranu práv dotknutej osoby.
Každý inzerent získava iný súbor cookie. Súbory cookie môžete teda nesledujú cez webové stránky inzerentov. Informácie zozbierané pomocou cookie konverzií sa používajú na vytvorenie štatistiky konverzií inzerentom, ktorí povolili sledovanie konverzií. Vieme, že celkový počet používateľov, ktorí klikli na ich reklamu a boli presmerovaní na stránku s sledovania konverzií. Budete dostávať všetky informácie, ktoré môžu identifikovať používateľa osobne.
Ak sa chcete zúčastniť sa na sledovanie procesu, môžete odmietnuť aj potrebné nastavenie cookie - o prehliadači nastavenie vypne automatické nastavenie súborov cookie všeobecne. Môžete tiež vypnúť sledovanie súborov cookie nastavenia vášho prehliadača na blokovanie súborov cookie z domény "www.googleadservices.com" konverzie.
Sledovanie konverzií na Belehrung nájsť Google Ochrana osobných údajov tu.

9. Google Adwords Remarketing

Používame Google remarketing. Sú to služby Spoločnosť Google Ireland Limited ("Google"), spoločnosť založená a prevádzkovaná podľa írskeho práva (číslo registrácie: 368047), so sídlom v spoločnosti Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Írsko ("Google"). Spoločnosť Google používa súbory cookie (pozri odsek 5), ktoré sú uložené na vašom počítači a umožňujú analýzu vášho používania internetovej stránky vami. Informácie vygenerované súborom cookie o vašom používaní tejto webovej stránky (vrátane vašej IP adresy) sa prenášajú na server Google v USA a tam uložené. Google je predmetom EÚ-USA súkromia štít, tak, že je zaručená primeraná úroveň ochrany údajov.
Adresa IP potom Google konečné trojčíslie je skrátený, unikátne mapovanie adresy IP už nie je možné. Google použije tieto informácie na vyhodnotenie vášho používania webovej stránky, aby zostavil správy o aktivitách na webových stránkach prevádzkovateľov a poskytnúť ďalšie služby týkajúce sa činnosti webovej stránky a využívania internetu.
Spoločnosť Google tiež poskytne tieto informácie tretím stranám, pokiaľ to nevyžaduje zákon, alebo pokiaľ tretie subjekty spracúvajú údaje v mene Google. Tretej-party predajcovia, vrátane Google, reklamy na stránkach na internete. Dodávatelia, vrátane spoločnosti Google, používajú cookies uložené na spínanie reklám na základe predchádzajúcich návštev používateľa na tejto stránke. Google prinesie vašu IP adresu s inými dátami Google v súvislosti v každom prípade. Môže byť zrušený kedykoľvek s účinnosťou do budúcnosti, zberu a skladovania. Môžete zakázať používanie súborov cookie spoločnosťou Google, ako to stránku pre vypnutie Google reklamy hovor .
Berie na vedomie, ako spoločnosť Google využíva súbory cookie na prispôsobenie inzercie nájdete tu.

10. inspectlet

Tento web používa inspectlet, Web analytics služby (www.inspectlet.com/). inspectlet umožňuje analýzu správania užívateľov na našej webovej stránke (napr. Kliknutia myšou, pohyby myši, posúvanie, aktivity s poľami formulára). To používa inspectlet cookies. Cookies umožňujú uznanie internetový prehliadač. Informácie vygenerované súborom cookie v pseudonymných používateľského profilu nebudú použité na vašu osobnú identifikáciu ako návštevník tejto webovej stránky a nespája s okamžitým osobné údaje.
Môžete zabrániť získanie vašich údajov vás v nasledujúcej link k dispozícii na stránke a vyberte "Opt me out Now" kliknite. Tieto miesta "opt-out cookie" v prehľadávači, ktorý ste použili, keď kliknete na toto tlačidlo. Opt-out cookie je platný iba v tomto prehliadači a len pre naše webové stránky a je uložený vo vašom zariadení. Odstránenie súborov cookie v tento prehliadač, musíte nastaviť opt-out cookie znovu.
Získajte viac informácií o zhromažďovaní údajov podľa inspectlet, v inspectletpodmienky.

11. New relic

Používame spoločnosti new relic Web analytics služby pre štatistickú analýzu návštevník prevádzky, prevádzkujú spoločnosti new relic, Inc., 188 kopije St, San Francisco, CA 94105 USA. New relic zhromažďuje a ukladá údaje, ktoré s cieľom analyzovať správanie návštevníkov a autosedačiek ponuky, rovnako ako optimalizácia a marketingové účely použitie profilov sa vytvárajú pod pseudonymom. New relic používa cookies. Tieto cookies sa používajú na rozpoznanie prehľadávači a umožniť tak viac presné určenie štatistických údajov. New relic použije tieto informácie na vyhodnotenie vášho používania webovej stránky, správy o aktivite zostaviť a ďalšie používanie webových stránok a využívanie služieb Internet-príbuzné. New relic prinesie vaše okamžité osobné údaje s inými údajmi od spoločnosti new relic v súvislosti v každom prípade. Ak chcete zúčastniť sa na sledovanie procesu, môžete odmietnuť aj potrebné nastavenie cookie - ako za nastavenie prehliadača, ktorý vypína automatické nastavenie cookies vo všeobecnosti.
Ďalšie podrobnosti a informácie možno nájsť v nové relikviesúkromia.

12. Marin

Na tejto stránke sú so softvérom Marin Software GmbH (apartmán, vysoké bleach 820354 Hamburg) môžete objednávať údajov na účely marketingu a optimalizácie zhromaždené a uložené, vrátane cookies a pixel Tagy použité.
Ste môžete kedykoľvek s účinnosťou do budúcnosti tieto údaje zber a skladovanie Marin Software GmbH tu odporujú. Keď kliknete na tlačidlo "Opt-out", "opt-out cookie" v prehľadávači ste použili pri kliknutí na toto tlačidlo je umiestnené. Opt-out cookie je platný iba v tomto prehliadači a len pre naše webové stránky a je uložený vo vašom zariadení. Odstránenie súborov cookie v tento prehliadač, musíte nastaviť opt-out cookie znovu.

13. Spoločnosť Sociomantic / dunnhumby

Používame Sociomantic dunnhumby Deutschland GmbH, Paul Lincke UFER 39/40, 10999 Berlin (www.sociomantic.com). Prostredníctvom tejto služby, používatelia, ktorí už navštívili naše webové stránky a záujem o konkrétnu ponuku, riešiť prostredníctvom cielenej reklamy na stránkach partnerov siete Sociomantic znovu. Vloženie inzercie prebieha na základe informácie o návšteve svojich internetových stránok, vrátane cookies a pixel Tagy sú uložené. Tieto cookies sú prečítať v rámci následného mieste pre cielený produkt odporúčania. Na tento účel náhodne vygenerované ID číslo uložené v cookies. Toto číslo alebo údaje o vašich návštevách na webových lokalitách môže byť pridelený osobne. Ani my, ani Sociomantic zlúčiť tieto informácie s osobnými údajmi alebo zverejňovať osobné údaje o vás tretím stranám.
Môžete zakázať sledovania (tracking) spoločnosťou Sociomantic vám na tieto link kliknite a "Opt-out" aktivovať tam uvedené políčko. To bude miesto "opt-out cookie" v prehľadávači, ste použili, keď kliknete na toto tlačidlo. Opt-out cookie je platný iba v tomto prehliadači a len pre naše webové stránky a je uložený vo vašom zariadení. Odstránenie súborov cookie v tento prehliadač, musíte nastaviť opt-out cookie znovu.

14. Tradedoubler

Táto webová lokalita sa zúčastňuje affiliate programy TradeDoubler GmbH, Herzog-Wilhelm-Straße 26, 80331 Mníchov ("TradeDoubler"), službu, obsahovať reklamu vo forme textové odkazy, obraz odkazy, reklamné bannery alebo vstupné masky. TradeDoubler používa cookies, ktoré sú uložené v počítači a pixel Tagy, ktoré umožňujú analýzu vášho používania stránky. Tieto informácie, ako napríklad užívateľskej prevádzky na týchto stránkach možno hodnotiť.
Cez cookies a pixel Tagy prenášajú na server TradeDoubler vygenerované informácie o používaní tejto webovej stránky (vrátane obfuskierter IP adresy) a poskytovanie reklamných formátov sú a kde je uložený. Tieto informácie môžu byť odovzdané TradeDoubler dodávatelia TradeDoubler. TradeDoubler bude mať za následok vašu IP adresu s inými údajmi, ktoré ste uložili, ale nie spolu.
Môžeš namietať na spracovanie údajov podľa TradeDoubler, ktoré ste podľa tohto link na tlačidlo "Sledovanie prosím číslo". To používa opt-out cookie, ktorý zabráni budúcim nadobudnutím vašich údajov pri návšteve tejto webovej stránky. Opt-out cookie je platný iba v tomto prehliadači a len pre naše webové stránky a je uložený vo vašom zariadení. Odstránenie súborov cookie v tento prehliadač, musíte nastaviť opt-out cookie znovu.
Ďalšie informácie o používaní údajov v ochrana súkromia podľa TradeDoubler.

VI. Práv dotknutých osôb

Máte právo:

 • v súlade s čl. 7 kedykoľvek zrušiť odsek 3 DSGVO svoj súhlas. To má za následok, že sme už pokračovať spracovanie údajov na základe tejto dohody, pre budúcnosť.
 • v súlade s čl. 15 DSGVO spracovať osobné údaje na požiadanie informácie o vašej americkej. Najmä, môžete informácie o účeloch spracovania, kategórie osobných údajov, kategórie príjemcov údajov boli zverejnené alebo sú plánované skladovacieho obdobia, existenciu práva na opravu. Delete, obmedzenie spracovania alebo rozpor, existencia práva odvolania, pôvod údajov, pokiaľ tieto neuviedli s nami, rovnako ako o existencii automatizované rozhodovanie vrátane profilovania, a ak je to potrebné opisné informácie požiadať o ich údaje;
 • v súlade s čl. 16 DSGVO okamžite úprava nesprávne alebo kompletné osobné údaje uložené u nás dopytu;
 • v súlade s čl. 17 DSGVO vypustenie vaše osobné údaje uložené u nás požadovať, pokiaľ ide o spracovanie na výkon práva na slobodu prejavu a informácií, právne povinnosti, z dôvodov verejného záujmu alebo je nevyhnutné presadiť, výkon alebo obranu právnych nárokov;
 • v súlade s čl. Požadovať, ako odmietnutý presnosť údajov, spracovanie je protizákonné, ale odmietnuť vymazanie a sme údaje už nie sú potrebné, ale tieto 18 DSGVO obmedzenie spracúvania vašich osobných údajov Potrebujete výkon, výkon alebo obranu právnych nárokov alebo na základe čl. 21 DSGVO vložený objekt na spracovanie;
 • v súlade s čl. 20 DSGVO získať vaše osobné údaje, ktoré ste poskytli nám, vo formáte, spoločné a komunikatívni stroj-čítanie alebo požiadať o doručenie na iných zodpovedná a
 • v súlade s čl. 77 DSGVO podať sťažnosť dozornému orgánu. Zvyčajne môžete kontaktovať pre tento dozorný orgán zvyčajné miesto bydliska alebo pracoviska, alebo našej podnikovej kancelárii.

Vykonávať svoje príslušné práva v porovnaní s nami, kontaktujte datenschutz@tennis-point.sk

VII. Práv dotknutých osôb

Ak vaše osobné údaje na základe oprávnených záujmov v súlade s čl. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO sú spracované, máte právo v súlade s čl. 21 DSGVO vložiť objekt so spracovaním vašich osobných údajov, ak z dôvodov vyplývajúcich z vašej konkrétnej situácii alebo námietka smeruje proti priameho marketingu. V takom prípade máte všeobecné právo na námietky, ktoré sa budú vykonávať bez určenia konkrétnej situácii u nás.
By ste urobiť využívať svoje námietky, len e-mailom na datenschutz@tennis-point.sk

VIII. Bezpečnosť údajov

Všetky Vami poskytnuté osobne údaje budú zašifrované pomocou predvolené bežné a bezpečné TLS (TLS). TLS je bezpečné a osvedčené štandard, ktoré môžu byť použité napríklad v internetbankingu. Označené zabezpečené pripojenie TLS na pripojené s http (t. j. https://...) do adresného riadku vášho prehliadača, alebo na ikonu zámku v hornej časti vášho prehliadača.
Používame primerané technické a organizačné opatrenia bezpečnosti, na ochranu vašich údajov pred náhodnou alebo zámernou manipuláciou, čiastočná alebo úplná strata, zničenie, alebo proti neoprávnenému prístupu tretích strán. Naše bezpečnostné opatrenia neustále vylepšujeme podľa poznatkov technologického vývoja.

IX. Skutočnosti a zmeny tejto politiky ochrany osobných údajov

Tieto zásady ochrany osobných údajov sú v súčasnosti platné a majú platnosť od mája 2021.
Rozvoj našej webovej stránky a ponuky o alebo v dôsledku zmenených zákonné alebo regulačné požiadavky, môže byť potrebné aktualizovať tieto zásady. Aktuálne zásady ochrany osobných údajov môže kedykoľvek na webovej stránke pod https://www.tennis-point.sk/ochrana-dat/ byť získané od vás a vytlačené.